Інформація про заклад

/Files/images/p003_1_00.png Школа розташована в найстарішому районі столиці України - на Подолі. Назва району походить від його розташування в долині Дніпра. На місці, де сьогодні розташована школа, були знайдені залишки будинків і споруджень 9-10 століть - залізообробні майстерні, житлового будинку, тротуару. Пізніше на місці школи знаходилися будинки подільських міщан, ремісників, поруч - самий старий вищий навчальний заклад Східної Європи Києво-Могилянська академія. У 1935 році на куті вулиць Волоської і Героїв Трипілля (нині Спаська) усього за три місяці був споруджений чотириповерховий будинок школи, якій було надано номер 124. Першим директором школи став А. И. Лещинер. З перших днів існування школа славилася рівнем викладання, організацією виховної роботи. З самого початку існування і до сьогоднішнього дня школа є школою з російською мовою навчання. Коли в 1939 році в Україні було засноване звання Заслуженого вчителя школи, першим воно було надано вчителю нашої школи Дегтяренко М. Д.

/Files/images/p003_1_01.jpg Метою навчального закладу є виховання національно свідомого, всебічно освіченого громадянина України, цілісне формування творчої особистості на основі засвоєння національної культури та загальнолюдських цінностей, створення умов для виявлення обдарованих дітей і розвитку їхніх творчих можливостей учителя.

Головна мета школи:

Забезпечення універсальної освіти;
Формування майбутнього інтелектуального потенціалу України.
Система навчально-виховної і науково-дослідної роботи гарантує професійну підготовку по слідуючим напрямкам:
  1. Гуманітарний
  2. Економічний
  3. Юридичний
  4. Математично-інформаційний
Пріоритети навчального закладу були визнані в школі з часу її існування як закладу нового типу :

створення соціальних, психолого-педагогічних умов та науково-методичних засад для забезпечення якісної освіти учнів;
* демократизація навчально-виховного процесу;
* гуманізація стосунків між батьками, учнями, вчителями з посиленням виховного впливу на учнівську молодь ;
* впровадження профільного навчання ;
* впровадження особистісно зорієнтованих методик навчання учнів з метою забезпечення педагогічних умов соціалізації молоді та виховання життєвих компетенцій;
* створення умов для самореалізації обдарованих і талановитих дітей;
* наукове забезпечення проектно — пошукової та дослідницької діяльності вчителів та учнів школи ( спільна робота з Національною Академією Наук України);
* впровадження концепції інформатизації школи та використання комп'ютерних технологій в навчальному процесі;
* формування навичок здорового способу життя молодого покоління;
* зміцнення матеріально-технічної бази школи та створення інших необхідних умов для забезпечення навчвально-виховного процесу на сучасному рівні.

Головними завданнями роботи навчального закладу є виховання та розвиток обдарованих учнів, проектно-дослідницька робота, створення якісно нових умов для самореалізації талановитих та обдарованих дітей, створення міжнародної мережі шкіл для підвищення рівня освіти заради міжнародного розуміння і миру шляхом опробування нових ідей і методів, об'єднання міжнародної освіти на базі єдиного навчального плану.