Наші вчителі

/Files/images/pedsovet.gifНавчально-виховний процес забезпечують 44 високо-кваліфікованих талановитих вчителі з великим педагогічним і життєвим досвідом, високою культурою мислення та спілкування. Серед них:

38- мають вищу кваліфікаційну категорію,
2- першу категорію,
11- мають звання "Старший вчитель",
П"ять – звання "Вчитель-методист",

Один вчитель удостоєний звання "Заслужений вчитель України".
За останні роки 7 вчителів школи стали переможцями районного , міського та всеукраїнського конкурсів "Вчитель року" та районного конкурсу молодих вчителів "Вітрила натхнення".

За сумлінну працю вчителі школи нагороджені :
Дусанська Любов Миколаївна, вчитель початкових класів : -Орденом "За заслуги" ІІІ ступеню, Премією ім. Н.К.Крупської, Подякою Кабінету Міністрів України ;

Черняховська Світлана Олексіївна, вчитель хімії, заступник директора з навчально-виховної роботи: - нагороджена Подякою Кабінету Міністрів України ;

* Знаком " Відмінник освіти України" - 14 вчителів;
* Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України – 15 вчителів ;
* Подякою міського голови - 12 вчителів;
* Подякою Подільської РДА - 19 вчителів.

У школі працюють 47 учителів.
Серед них:

* 2 заслужених вчителя України,
* 7 - вчителів - методистів,
* 13 - старших учителів,
* 29 - вчителів вищої категорії,
* 23 - нагороджені знаком "Відмінник освіти України".

Методичні обє'днання іноземних мов: Голова МО - Гайова С. М. (старший вчитель) Діти вивчають 2 іноземні мови з 1-го класу: англійську, з 5-го німецьку німецьку.

Методичні обє'днання початкової школи:
Голова МО - Озерова В. М. (старший вчитель) Початкова школа працює в режимі повного робочого дня. Діти перебувають у школі з 8.30 до 18.30.

Методичні обє'днання математики й інформатики:
Голова МО - Коцюрба І.М. (старший вчитель)

Методичні обє'днання природничих наук:
Голова МО - Охотна Н. В. (вчитель-методист)

Методичні обє'днання вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури:
Голова МО - Верещак Н.П. (старший вчитель)