• Зарубіжні з'вязки

Зарубіжні зв'язки

/Files/images/mtselle/p002_1_00.png У 1996 р. був підписаний двосторонній договір про дружбу і співробітництво з Реальною школою м. Целле (Земля Нижня Саксонія, Німеччина). Школи щорічно обмінюються делегаціями.

Україна, 2008 рік

Спільний захід з учнями школи Вестерцелле.

«Місце України в Європі».Наукове дослідження учнів шкіл-партнерів «Розвиток металургійної промисловості в Німеччині і в Україні».

Німеччина 2009 рік

«Разом у Европі!» - Українсько-німецько-датський проект.

Метою проекту є обмін педагогічним досвідом освітніх систем Німеччини та України, інноваційними педагогічними технологіями, програмами розвитку молоді. Делегація відвідала Німеччину м.Целле (земля Нижня Саксонія). Обмін учнями дає можливість либше ознайомитись з культурою країни, зрозуміти її ообливості, а також досягнення в розбудові демократичного суспільства.

Україна, 2010 рік

Прийом делегації з Німеччини Спільний проект з учнями школи Вестерцелле. «Виховання громадянської европейської позиції»

Україна, 2010 рік

Прийом делегації з м. Хольбек (Данія)Підписання угоди про партнерські звязки із школою м. Хольбек.

Проведення відкритого заходу «Осінь в европі» Ознайомлення делегацій з освітою України, спортивні змагання з футбол

Німеччина, 2011 рік

Поїздка в Німеччину Наукове дослідження «Розвиток автомобільного транпорту в Україні і в Німеччині»