Наша гордість

За останні 10 рокиів школа випустила 37 медалістів

/Files/images/22.jpg/Files/images/23.jpg

Серед випускників школи є багато відомих особистостей :

• Заслужений вчитель України Лоха Л.О.,
  • Подольський Д.О., Буй, Нга – дипломати,
  • Днепров О.С. — начальник управління гуманітарної політики Кабінету Міністрів України,
  • Егоров І.Ю. – доктор економічних наук,
  • Бистряков В.Ю. – композитор, заслужений діяч культури України,
  • Рибчинський Ю.В. – композитор, заслужений артист України,
  • Малахова Д. – телеведуча, Балабанова М.,
  • Штанько Д., – кандидати юридичних наук,
  • Лапшова Н. – кандидат медичних наук.

Протягом багатьох років учні школи є переможцями Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін, переможцями науково-дослідницьких робіт МАН. Колектив команди КВК став переможцем Всеукраїнського конкурсу "Жар-Птиця" в 2004 році.
Школа постійно підтримує тісні звўязки з навчальним закладом РЕАЛЬНОЮ школою м. ЦЕЛЛЕ ( Німеччина ).

На сторінках фахових газет та журналів ("Освіта України", "Початкова школа", "Русский язык в школе") педагоги школи постійно діляться своїм досвідом роботи.

"Старшим вчителем" російської мови та літератури Лаппою Лідією Володимирівною проведена апробація нового підручника з російської літератури для 11 -х класів під редакцією професора Корзова Ю.І. і Борецького М.І. Апробований матеріал був узагальнений вчителем і рекомендований для використання в школах з російською мовою навчання.

Кафедра початкових класів співпрацює з науковими співробітниками інституту удосконалення вчителів ім.Б.Грінченка –Присяжнюк Н.І., Хорошковською О.Н. з питання вивчення української мови в класах з російською мовою навчання.

На сьогоднішній день школа також являється базовою для Київського міського педагогічного університету ім. Б.Гринченка та для Інституту Педагогіки Академії Педагогічних Наук України.

Школа приймає участь в експеременті "Дистанційне навчання школярів"