Вітаємо переможців
ІІ-го (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
у 2011 – 2013 навчальному році

П.І.Б.

Місце

Клас

П.І.Б. вчителя

Українська мова і література

Ляпін Кирило Родіонович

ІІІ

6

Верещак Н.П.

Янушевський Володимир Янович

ІІІ

7

Дем’яненко Л.В.

Гуменна Анна Анатоліївна

ІІІ

7

Дем’яненко Л.В.

Гусаков Ігор Андрійович

ІІІ

8

Качинська Т.І.

Лисюк Дар’я Володимирівна

ІІІ

8

Качинська Т.І.

Стругацька Вероніка Євгенівна

ІІІ

9

Качинська Т.І.

Колісниченко Денис Валерійович

ІІІ

11

Верещак Н.П.

Німецька мова

Гургенідзе Маріям Георгіївна

2

10

Чеперис В.В.

Арехтейчук Олена Олександрівна

3

10

Чеперис В.В.

Іваненко Мая Вікторівна

1

11

Чеперис В.В.

Хімія

Соломін Юрій Сергійович

1

9

Охотна Н.В.

Сидякіна Яна Владиславівна

3

10

Черняховська С.О.

Кононенко Ярослав Андрійович

3

10

Черняховська С.О.

Гоголь Владислав Юрійович

3

11

Охотна Н.В.

Історія

Лейник Дмитро Михайлович

ІІІ

8

Меркатун С.Ф.

Соломін Юрій Сергійович

І

9

Безверха М.М.

Сидякіна Яна Владиславівна

3

10

Меркатун С.Ф.

Колісниченко Денис Валерійович

I

11

Меркатун С.Ф.

Основи правознавства

Соломін Юрій Сергійович

І

9

Наровлянський О.Д

Левенець Владислав Тарасович

І

9

Наровлянський О.Д

Пономаренко Вікторія Олександрівна

І

9

Наровлянський О.Д

Слісаренко Тетяна Юріївна

ІІ

9

Наровлянський О.Д

Курч Анна Ігорівна

ІІІ

9

Наровлянський О.Д

Панін Олег Олександрович

І

10

Наровлянський О.Д.

Рудковська Вероніка Романівна

ІІ

10

Наровлянський О.Д.

Сидякіна Яна Владиславівна

ІІ

10

Наровлянський О.Д.

Фізика

Янушевскій Володимир Янович

ІІІ

7

Коцюрба І.М.

Російська мова і література

Шлаганов Євген Віталійович

Ш

9

Грищенко Г.Г.

Зелінська Анастасія Русланівна

ІІ

10

Грищенко Г.Г.

Географія

Зелінська Анастасія Русланівна

ІІІ

10

Куш В.Ю.

Сидякина Яна Владиславівна

ІІІ

10

Куш В.Ю.

Серебряна Марія Олександрівна

ІІ

11

Куш В.Ю.

Інформаційні технології

Яковенко Дар'я

І

10

Хрутьба Ю.С.

Ткаченко Світлана

ІІІ

11

Хрутьба Ю.С.

Оніщук Інна

ІІІ

11

Хрутьба Ю.С.

Каштанова Ксенія

ІІІ

11

Хрутьба Ю.С.

Англійська мова

Зелінська Анастасія Русланівна

ІІ

10

Матвієнко Н.Л.

Гургєнідзе Марія Георгіївна

ІІ

10

Матвієнко Н.Л.

Сидякіна Яна Владиславівна

ІІІ

10

Матвієнко Н.Л.

Колесниченко Денис Валерійович

ІІІ

11

Гайова С.М.

Астрономія

Брейтбург Кім Сергійович

ІІІ

11

Коцюрба І.М.

Основи економіки

Серебряная Марія Олександрівна

ІІІ

10

Куш В.Ю.

Web-дизайн

Колосов Андрій Сергійович

2

9

Кравчук В.Е.

Комп’ютерна графіка

Мединська Каріна Олександрівна17Кравчук В.Е.
Гладчук Ксенія Валентинівна210
Мединська Каріна Олександрівна1 в Киеві7Кравчук В.Е.
Кiлькiсть переглядiв: 371

Коментарi