• Учнівське самоврядування

Учні беруть кермо в свої руки!/Files/images/uryad/SAM_0001.JPG/Files/images/uryad/SAM_0002.JPG

Статут міні-республіка "Веселка"

Загальні положення

1. Учнівське самоврядування регламентує свою діяльність ні підставі нормативно-правових актів: Конституції України ,Законів України "Про освіту", "Про громадські організації", Статуту школи.
  2. Учнівське самоврядування класу-первинна організація (міні-республіка "Веселка"), яка на правах колективного члена входить до учнівського самоврядування школи.
  3. Координатором роботі міні-республіки є головний радник (класний керівник), який консультує учнів відповідно до роботи за окремими напрямками.
Мета та завдання
  1. Метою організації міні-республіки є розвиток соціальної ,творчої та організаторської активності учнів шляхом залучення їх до дієвої участі в демократичному управлінні; самовдосконалення, самореалізація особистості на благо собі школи, родині, Україні; розробка і втілення проектів, спрямованих на поліпшення навчально-виховного процесу.
  2. Завдання: формування суспільно-громадського досвіду особистості, почуття відповідальності і свідомого ставлення до участі кожного у вирішенні важливих справ шкільного життя, розвиток творчого потенціалу і життєвої компетентності учнів, залучення їх до участі у вирішенні трудових, соціальних потреб суспільства.
Права та обов'язки членів учнівського самоврядування

1. Усі учні і рівні й вільні у своїй гідності та правах.

2. Члени міні-республіки мають право:
обирати та бути обраними до керівних органів самоврядування;
- вносити пропозиції, щодо вдосконалення діяльності органів самоврядування;
- на свободу думки і слова, вільно виражати свої погляди і переконання;
- особисто брати участь у зборах і конференціях;
- у будь-який час вийти з органів учнівського самоврядування.

Члени міні-республіки зобов’язані:
виконувати вимоги Статуту міні-республіки;
- виконувати рішення, прийняті зборами Ради класу;
- піклуватися про авторитет класу;
- мати хорошу поведінку, не пропускати уроків без поважних на те при-
чин.
Кiлькiсть переглядiв: 2017